Prodej bytů v Praze: Blíží se léto a prázdniny k tomu

Trh s nemovitostmi se  po zvýšené jarní poptávce po pozemcích opět obrací k bytům, bytovým jednotkám a též i k rodinným domům. V současné době se nabídka dostává do převisu a to díky ukončeným projektům developerských firem a též díky individuální nabídce retailové klientely.

Také zaznamenáváme  vyčkávací strategii zájemců – kupujících, zda nemovitosti nepůjdou svoji cenou ještě na nižší úroveň oproti stávající hladině.  Připustíme-li tuto prognózu, pak jsou toto jasné signály pro prodávající, neboť ti by se mohli ještě v této době dočkat s ohledem na stávající  období, přiměřené prodejní  ceny za svoji nemovitost. 

Určitě je z čeho vybírat, ale tato široká a  položkově obsáhlá nabídka  zároveň nutí zájemce k časové invenci, vyžaduje mnohdy nezáživné „surfování“ po webových stránkách, serverech  a pod, což není pro mnohé moc lákavé. Dále vyžaduje obezřetnosti a vytrvalou pozornost při sledování pohybu na trhu.Dalším předpokladem pro zdárný prodej jsou znalosti o zásadách a formálních i neformálních postupech a organizaci realizace obchodu.

Proto se domníváme, že  nabídku našich služeb ocení všichni ti, kteří chtějí efektivně, rychle a důstojně prodat, nebo koupit nemovitost. V rámci spolupráce s nimi využíváme svých dlouholetých znalostí trhu nemovitostí. Jednou ze základních podmínek je i to, že kupující vědí, co chtějí.

V případě, že tomu tak zpočátku není, jsme díky své bohaté praxi a zkušenostem schopni klientům nejen poradit, ale také jim pomoci při formování jejich finálních požadavků. Provázíme je všemi fázemi prodeje až k jeho úspěšnému zakončení.

Je obvyklé, že proto s klienty sepisujeme smluvní ujednání. To aby i oni měl jistotu, jak se bude při prodeji postupovat a mohli tak průběžně  kontrolovat proces realizace a dodržování dohodnutých pravidel v jednotlivých fázích obchodu. A tento způsob spolupráce pak jistě vede k výše zmíněnému způsobu prodeje.

Léto a prázdniny mnozí považují za okurkovou sezónu, ale ne vždy tomu tak je při obchodování s nemovitostmi. Situace nás každoročně přesvědčuje o opaku. Aktivity prodávajících a kupujících se zvyšují v této době dovolených a proto, abyste ušetřili čas a mohli jej věnovat letním radovánkám, obraťte se na nás.  Těšíme se na spolupráci.

Zpět na Články - Praha prodej bytu

Hypoteční kalkulačka

Cena nemovitosti:
Vlastní zdroje:
Doba splácení: let
Úroková sazba: %
Úvěr:  
Měsíční splátka:  
Celkem zaplatíte:  
  = Počítej =

Praha prodej bytu

Vítám Vás na internetových stránkách specializovaných na byty a prodej bytů v Praze. Jmenuji se Jaroslav Hlavsa a pracuji jako realitní makléř, poradce a obchodník s nemovitostmi. Tuto profesi již vykonávám...

Pokračovat Praha prodej bytu

Vložte bytHlavsa

Ing. Jaroslav Hlavsa

Ředitel pobočky a realitní makléř

Tel.: 736 484 900
hlavsa@praha-prodej-bytu.cz
Realitní kancelář Nejlepší bydlení

Aktuální články:

Prodej bytů v Praze: Blíží se léto a prázdniny k tomu - Trh s nemovitostmi se  po zvýšené jarní poptávce po pozemcích opět obrací k bytům, bytovým jednotkám a též i k rodinným domům. V současné době se nabídka dostává do převisu...

Starší články:

Kam dál?

Prodej bytů

Pronájem bytů

Prodej a pronájem nemovitostí

Sjednejte si pojištění on-line s bonusy a výhodami: pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění domácnosti,